Centrum estetickej medicíny

+421 910 931 582 info@vallmed.sk

Detoxikačná prístrojová endomasáž

Vákuum (podtlak) je liečba založená na mechanickom odsávacom systéme, ktorý vytvára masáž tkaniva (endomasáž) s mnohými priaznivými funkciami, vrátane vyhladenia a spevnenia kože. Vákuové ošetrenie zvýši krvnú cirkuláciu, a tým zlepší dodanie krvi a živín bunkám v podkoží. Súčasne sú z ošetrovanej oblasti odstraňované toxíny a ďalšie odpadové látky. Ošetrením sa tiež podporuje tvorba kolagénu.

V našom esteticko-medicínskom centre VallMed realizujeme prístrojovú detoxikačnú endomasáž naším špičkovým certifikovaným lekárskym prístrojom FUSIOMED ICE, ktorý v sebe spája niekoľko vysoko účinných technológií.
Ošetrenie v sebe kombinuje pôsobenie technológie monopolárnej rádiofrekvencie s podtlakovou pulznou masážovou, čím dochádza k aktivácii tkaniva v ošetrovanej oblasti s cieľom spevnenia kože a prevedenia lymfatickej drenáže. Ošetrenie je vhodné absolvovať po neinvazívnych ošetreniach zameraných na deštrukciu tukových buniek či liečbu celulitídy, ako aj samostatné ošetrenie.

Pre podrobnejšiu informáciu kliknite sem.
Obsah ošetrenia (pre viac info kliknite sem).

V priebehu ošetrenia používame výlučne lekársku biodermokozmetiku, ktorú vždy starostlivo vyberáme podľa zrelosti, typu a problematiky a kože. Samozrejmosťou je odporučenie vhodnej telovej kozmetiky na domácu starostlivosť.

Cena ošetrenia (kliknite sem)