Centrum estetickej medicíny

+421 910 931 582 info@vallmed.sk

Fusiomed

Fusiomed

,

Prístroj FUSIOMED ICE kombinuje niekoľko technológii ošetrení v jednom prístroji : monopolárnu rádiofrekvenciu tváre aj tela, bipolárnu rádiofrekvenciu tváre aj tela, nizkofrekvenčný kavitačný ultrazvuk (kavitácia), podtlakovú masáž (endomasáž), kryolipolízu v kombinácii s rádiofrekvenciou. 
Kombinovaním pôsobením týchto technológií sa využíva k ošetrovaniu:
– ochabnutosti kože tela aj tváre
– lokálne uloženého tuku všetkých problémových partií 
– ochabnutosti tkaniva tela aj tváre
– celulitídy (vrátane aj III. a IV. stupňa)
– strií 
– jaziev
– odvádza toxické látky z tela
– redukuje jemné aj hlboké vrásky
– redukuje akné a póry

Rádiofrekvencia – monopolárna alebo bipolárna (s endomasážou alebo bez nej) – ako prvý klinický efekt poskytne kontrakciu (stiahnutie) kolagénových vlákien, čím sa vyplnia povrchové vrásky a okamžite vyhladí tkanivo. Dlhodobý efekt spočíva v tvorbe nových kolagénových a elastínových vlákien aktivovanými fibroblastami. Monopolárna RF je v porovnaní s bipolárnou “silnejšia”, preniká do väčšej hĺbky kože. 
Aplikáciou rádiofrekvencie sa dosiahne aj redukcia váhy v dôsledku úbytku vrstvy podkožného tuku. Taktiež prejavy celulitídy, strií.
Kavitácia – spočíva vo vzniku bublin v medzibunkovom priestore tkanív pôsobením nízkofrekvenčného ultrazvuku. Tieto bubliny svojou pohybovou aktivitou  a prasknutím spôsobujú explóziu, vytvárajú rázovú vlnu, ktorá je schopná poškodiť membrány tukových buniek. Kavitácia spôsobuje redukciu podkožného telesného tuku, redukuje prejavy celulitídy.
Endomasáž – vákuum  (podtlak) je liečba založená na mechanickom odsávacom systéme, ktorý vytvára masáž tkaniva (endomasáž) s mnohými priaznivými funkciami, vrátane vyhladenia a spevnenia kože. Vákuové ošetrenie zvýši krvnú cirkuláciu, a tým zlepší dodanie krvi a živín bunkám v podkoží. Súčasne sú z ošetrovanej oblasti odstraňované toxíny a ďalšie odpadové látky. Ošetrením sa tiež podporuje tvorba kolagénu
Kryolipolýza. Bunky v našom tele reagujú rozdielne na teplotné úrovne chladu alebo tepla. Funguje to tak, že sofistikovaný prístroj pôsobí proti ošetrovanej oblasti v sekvenčných procesoch intenzívnym teplom (60 °) a intenzívnym chladom (-10°) čo pôsobí len na tukové bunky ošetrovanej oblasti. Telo reaguje na poškodené tukové bunky zápalovou reakciou a ich prirodzeným postupným odstraňovaním. Tým dochádza k významne lepšiemu tvarovaniu tela.