Centrum estetickej medicíny

+421 910 931 582 info@vallmed.sk

Fotorejuvenizácia

Ako nám tak rôčky pribúdajú, tým viac túžime vyzerať mladšie. No ale v tomto je ten život naozaj spravodlivý, stárneme všetci, bez rozdielu. Dobrá správa je, že v dnešnej dobe vieme s týmto nezvratným procesom celkom statočne bojovať. Fotorejuvenizácia znamená omladenie pleti prostredníctvom pôsobenia svetelnej energie. Pri ošetrení sa však používa oveľa širšie spektrum pôsobiacej elektromagnetickej energie, než je našim okom viditeľné svetlo. Fotorejuvenizácia zlepšuje štruktúru kože, redukuje hĺbku i počet vrások, zlepšuje nedokonalosti pleti, ako sú rozšírené cievky i pigmentové škvrny.

V našom esteticko-medicínskom centre VallMed realizujeme fotorejuvenizáciu kalibrovaným pulzným svetlom (CPL) špičkovým certifikovaným lekárskym prístrojom X LASE. CPL má dokonalejší priebeh pôsobiaceho emitovaného pulzu, než majú bežné IPL (intenzívne pulzné svetlo) prístroje a v porovnaní s ostatnými IPL systémami dostupnými na trhu sa X LASE preukázal ako jeden z najvýkonnejších. Jednoduchou výmenou cut-off filtra a nastavením príslušných parametrov vieme aj v rámci jedného ošetrenia riešiť viaceré nedostatky pleti. Vďaka špičkovej technológii a dokonalému viacsystémovému chladeniu nedochádza k popáleniu kože, ošetrenie je rýchle, efektívne a veľmi dobre tolerované.

Pre podrobnejšiu informáciu kliknite sem.

Odporúča sa absolvovať 6 až 12 ošetrení s frekvenciou 1x za 2-3 týždne, a potom udržiavaciu kúru 1x za 1 až 2 mesiace. Pred, počas aj po ošetrovacej kúre sa treba vyhnúť vystavovaniu ošetrovaných oblastí slnečnému žiareniu, či umelému opaľovaniu v soláriu. Preto je ideálne ošetrovací proces absolvovať na jeseň a v zime. Počas celej ošetrovacej kúry a minimálne 2 týždne po jej skončení je potrebné používať prípravok s ochranným faktorom minimálne SPF 30.

V priebehu ošetrenia používame výlučne lekársku biodermokozmetiku, ktorú vždy starostlivo vyberáme podľa zrelosti, typu a problematiky pleti. Samozrejmosťou je odporučenie vhodnej kozmetiky na domácu starostlivosť.

Obsah ošetrenia (pre viac info kliknite sem).

Cena ošetrenia (kliknite sem)