Centrum estetickej medicíny

+421 910 931 582 info@vallmed.sk

Komplexné ošetrenie proti vypadávaniu vlasov

Bojujete s nadmerným vypadávaním vlasov? Trápia Vás riedke slabé vlasy “bez života”? Potom by ste mali vyskúšať komplexné ošetrenie vlasovej pokožky, ktoré v našom esteticko-medicínskom centre VallMed realizujeme prostredníctvom špičkového certifikovaného lekárskeho prístroja MESOTHERM a koncentrátu účinných látok NeoHair lekárskej biodermokozmetiky RENLIVE.

NeoHair je formulácia aktívnych látok ako vitamíny, aminokyseliny a rastlinné výťažky, ktorá bola vyvinutá za účelom zabrániť vypadávaniu vlasov a stimulovať ich rast i hustotu. Tento koncentrát vysoko účinných aktívnych látok zapracovávame do vlasovej pokožky elektroporáciou lekárskym prístrojom MESOTHERM.

Elektroporácia nám umožní zavedenie koncentrátov s obsahom bioaktívnych substancií do buniek kože, bez poškodenia bunkovej membrány, otvorením dočasných membránových pórov/vodivých kanálikov.

Pre podrobnejšiu informáciu kliknite sem

Počet ošetrení závisí od závažnosti problému, potrebné je absolvovať minimálne 5 až 10 ošetrení, realizovaných v 1 týždňových intervaloch.

V priebehu ošetrenia používame výlučne lekársku biodermokozmetiku. Samozrejmosťou je odporučenie vhodnej vlasovej kozmetiky na domácu starostlivosť.

Obsah ošetrenia

Cena ošetrenia (kliknite sem)