Centrum estetickej medicíny

+421 910 931 582 info@vallmed.sk

Manuálne ošetrenie očného okolia

Doprajte si kvalitné profesionálne ošetrenie očného okolia, ktoré mu dodá potrebnú starostlivosť, zmierni tmavé kruhy pod očami, opuchy, jemné vrásky, zharmonizuje farebný tón a Vašim očiam zabezpečí zregenerovaný a príťažlivý pohľad.

V našom esteticko-medicínskom centre VallMed ponúkame dva druhy komplexných ošetrení očného okolia, ktoré zahŕňajú aj mikromasáž očného okolia. Pri ošetreniach používame výlučne lekársku biodermokozmetiku určenú špeciálne na jemnú pleť očného okolia.

Komplexné ošetrenie očného okolia pozostáva z niekoľkých krokov:

 1. Odlíčenie/očistenie pleti.
 2. Jemný čistiaci peeling, ktorý absorbuje kožný maz pomocou mikrogranúl s adstringentnými vlastnosťami a zanecháva pleť krásne hladkú.
 3. Aplikácia ampulky s koncentrátom vitamínov, ktorý zlepšuje tonus i štruktúru pleti.
 4. Mikromasáž očného okolia.
 5. Ukľudňujúca maska, ideálna pre citlivé, podráždené a unavené očné okolie, vystavené stresu.
 6. Aplikácia očného séra s vysokým obsahom kyseliny hyalurónovej a ďalších aktívnych látok, ktoré vyhladzuje očné kontúry, zmierňuje opuchy a zosvetľuje tmavé kruhy pod očima.

Komplexné ošetrenie očného okolia s kmeňovými bunkami a aktívnymi peptidmi je vhodné buď v rámci pravidelnej starostlivosti v prípade zrelej, stárnucej pleti, alebo aj v mladšom veku ako príležitostné intenzívne ošetrenie, napr. po zimnom období či “unavenej” pleti vplyvom stresu a pod.

Kmeňové bunky Malus domestica chránia a regenerujú kmeňové bunky pokožky, omladzujú ju, zjemňujú vrásky a jemné linie a bojujú proti chronologickému stárnutiu. Koktejl z aktívnych peptidov napomáha k zjemneniu, zníženiu hustoty a celkovo výskytu vrások, zvyšuje pevnosť pokožky i jej hrúbku a zvyšuje produkciu kolagénu.

Ošetrenie obsahuje:

 1. Odlíčenie/očistenie pleti.
 2. Jemný čistiaci peeling, ktorý absorbuje kožný maz pomocou mikrogranúl s adstringentnými vlastnosťami a zanecháva pleť krásne hladkú.
 3. Aplikácia ampulky s koncentrátom vitamínov, ktorý zlepšuje tonus i štruktúru pleti.
 4. Aplikácia koncentrátu s harmonizujúcim a ukľudňujúcim účinkom, ktorý navodzuje pocit okamžitej úľavy a sviežosti. Koncentrát sa aplikuje prostredníctvom gázy, ktorá je ním presiaknutá.
 5. Mikromasáž očného okolia.
 6. Ukľudňujúca maska, ideálna pre citlivé, podráždené a unavené očné okolie, vystavené stresu.
 7. Aplikácia očného séra s obsahom kmeňových buniek Malus domestica (Jabloň domáca) a ďalších vysoko účinných látok. Exkluzívna formulácia bola vyvinutá pre boj so všetkými problémami týkajúcimi sa jemného očného okolia, ako sú dehydratácia, suchosť, jemné línie a vrásky, tmavé kruhy a stárnutie. Vďaka použitiu nanotechnológií je zabezpečené, že tento prípravok a všetky jeho aktívne látky preniknú hlboko do buniek a na tejto úrovni aj pôsobia.
 8. Aplikácia záverečného koktejlu z aktívnych peptidov, napomáhajúcich k zjemneniu vrások, zníženiu hustoty vrások a celkovo ich výskytu. Zvyšujú pevnosť pokožky i jej hrúbku a zvyšujú produkciu kolagénu.

Účinok ošetrenia pocítite a uvidíte hneď. Séria 4 – 5 ošetrení s frekvenciou 1x týždenne Vám poskytne omladenie očného okolia, redukciu opuchov, vačkov i tmavých kruhov pod očami, výdatnú hydratáciu očného okolia a redukciu vrások.

Cena ošetrenia (kliknite sem)