Centrum estetickej medicíny

+421 910 931 582 info@vallmed.sk

Mezoterapia bez ihiel

Vedeli ste, že mezoterapia sa dá realizovať aj bez ihiel? Veru áno. A v našom esteticko-medicínskom centre VallMed Vás o tom radi presvedčíme. Špeciálne koncentráty aktívnych látok, zostavené podľa problematiky pokožky tváre a/alebo tela, Vám zapracujeme priamo do buniek prostredníctvom elektroporézy naším špičkovým certifikovaným lekárskym prístrojom MESOTHERM.

Elektroporácia nám umožní zavedenie koncentrátov s obsahom bioaktívnych substancií do buniek kože, bez poškodenia bunkovej membrány, otvorením dočasných membránových pórov/vodivých kanálikov. Ošetrenie je vhodné aj na kombináciu/doplnenie s inými prístrojovými ošetreniami.

Pre podrobnejšiu informáciu kliknite sem.

Na výber máme viacero koncentrátov lekárskej biodermokozmetiky RENLIVE, ktoré sú vyvinuté špeciálne na elektroporetické zapracovanie. Pri výbere sa riadime problematikou pokožky tváre a/alebo tela.

Koncentrát NeoAge obsahuje kombináciu aktívnych látok zostavenú špeciálne pre zrelú, stárnucu pleť, ako sú kyselina hyalurónová, aminokyseliny, prekurzory kolagénu, glukozamín sulfát, vitamín E.

Pre podrobnejšiu informáciu kliknite sem.

K dispozícii máme celý rad ďalších špeciálnych koncentrátov, ktoré vieme zvoliť a skombinovať podľa zrelosti, typu a problematiky pleti.

Koncentrát NeoTone obsahuje kombináciu aktívnych látok zostavenú špeciálne pre redukciu strií a jaziev, ako sú glukozamín sulfát, výťažok z karobu, minerály, vitamíny.

Pre podrobnejšiu informáciu kliknite sem.

Koncentrát NeoCell obsahuje kombináciu aktívnych látok zostavenú špeciálne pre redukciu celulitídy, ako sú kofeín, karnitín, spirulina platensis, fosfatidylcholín.

Pre podrobnosti kliknite sem.

Koncentrát NeoHair obsahuje kombináciu aktívnych látok zostavenú na liečbu oslabených kapilár a stimuláciu rastu vlasov, ako sú rastlinné výťažky, vitamíny a aminokyseliny.

Pre podrobnosti kliknite sem.

V priebehu všetkých ošetrení používame výlučne lekársku biodermokozmetiku (RENLIVE, REJUVE), ktorú vždy starostlivo vyberáme podľa zrelosti, typu a problematiky pleti. Samozrejmosťou je odporučenie vhodnej kozmetiky na domácu starostlivosť.

Obsah ošetrenia (pre viac info kliknite sem).

Cena ošetrenia (kliknite sem)