Centrum estetickej medicíny

+421 910 931 582 info@vallmed.sk

Mezoterapia

Jedná sa o liečebnú procedúru využívajúcu nechirurgickú lekársku techniku, pri ktorej sa aplikujú špeciálne koncentráty altívnych látok do kože prostredníctvom drobných vpichov mikroihličkami (0,5 až 1 mm). Princípom tejto liečebnej metódy je vytváranie drobných raniek, čo jednak stimuluje proces hojenia a jednak sa prostredníctvom nich vpravujú priamo do strednej vrstvy kože aktívne látky obsiahnuté v aplikovaných špeciálnych koncentrátoch. Proces hojenia spočíva v uvoľnení rastových faktorov, fibroblasty sa presúvajú do oblasti „poškodenia“, tvoria novú mimobunkovú matrix (hmotu) – novú opornú štruktúru, kolagén a dochádza aj k tvorbe nových elastínových vlákien. Výsledkom sú vyplnenie vrások, „zapadnutých“ jaziev, reorganizácia jaziev, zlepšenie pružnosti kože, preskupenie pigmentu – harmonizácia farby pleti, spevnenie pleti, redukcia veľkosti pórov.

V našom esteticko-medicínskom centre VallMed ponúkame dva spôsoby mezoterapie – mikroihličkovú mezoterapiu dermarollerom a prístrojovú vákuovú mikroihličkovú mezoterapiu (so súčasne pôsobiacou monopolárnou rádiofrekvenciou) špičkovým certifikovaným lekárskym prístrojom MESOTHERM.

Špeciálny koncentrát aktívnych látok, ktoré mezoterapiou zapracujeme, volíme podľa problematiky pleti, resp. toho, čo chceme ošetrením docieliť.

Poskytujeme tiež mezoterapiu s aplikáciou prípravku Princess Rich, ktorý obsahuje kombináciu kyseliny hyalurónovej a glycerolu. Kyselina hyalurónová je v tomto produkte obsiahnutá vo vysokej koncentrácii a s veľmi vysokou molekulárnou hmotnosťou, čím zabezpečuje dlhotrvajúci omladzujúci účinok.

Mikroihličková mezoterapia dermarollerom – s použitím dermarolleru (valčeku s mikroihličkami).

Pre podrobnejšiu informáciu kliknite sem.
Obsah ošetrenia (pre viac info kliknite sem).

Odporučuje sa absolvovať 3 ošetrenia s frekvenciou 1x za 3 týždne.

Cena ošetrenia (kliknite sem)

Mikroihličková vákuová rádiofrekvencia poskytuje vysoko účinnú remodeláciu a spevnenie pleti s vyplnením “zapadnutých” jaziev. Naozaj absolútna top-ka spomedzi ošetrení!

Pre podrobnejšiu informáciu kliknite sem.
Obsah ošetrenia (pre viac info kliknite sem).

Počet ošetrení závisí od závažnosti stavu, ale vo všeobecnosti je potrebné absolvovať 6 až 10 ošetrení s frekvenciou 1x za týždeň.

Cena ošetrenia (kliknite sem)