Centrum estetickej medicíny

+421 910 931 582 info@vallmed.sk

Vákuová mikrokryštálová dermabrázia s biostimulačným laserom

Túžite po sviežej omladenej pleti so zjednoteným tónom a zmenšenými pórmi? Navštívte naše esteticko-medicínske centrum VallMed a vyskúšajte toto príjemné ošetrenie pleti s použitím špičkového lekárskeho prístroja MESOTHERM.

Ošetrenie v sebe spája použitie vysoko účinných technológií – kombináciu mikrodermabrázie sterilnými kryštálmi korundu s pôsobením biostimulačného lasera – a následnú profesionálnu starostlivosť o pleť lekárskou biodermokozmetikou Renlive a Rejuve, ktorú volíme vždy podľa zrelosti, typu a problematiky pleti.

Mikrodermabrázia je neinvazívna, nechirurgická technika oživenia a omladenia kože, ktorá bola do kozmetickej medicíny uvedená v 80-tych rokoch 20. storočia. Táto technológia umožňuje prostredníctvom inertných korundových kryštálov odstrániť odumreté povrchové bunky pokožky (ktoré upchávajú póry), stimuluje rast nových kožných buniek, nárast hrúbky vrstvy pokožky, zvyšuje tvorbu elastínových a kolagénových vlákien v koži, zlepšuje dodávku kyslíka tkanivám a zlepšuje mikrocirkuláciu. Hĺbka mikrodermábrázie sa volí a reguluje podtlakom podľa závažnosti kožného nedostatku.

Biostimulačný laser preniká do hĺbky 8-10 mm, je absorbovaný bunkami pokožky a kože, kde sa mení na energiu, ktorá urýchľuje metabolické a hojivé procesy.

Celá procedúra trvá približne 40 minút. Je možné rozšíriť ošetrenie na oblasť krku a/alebo dekoltu, kedy treba počítať s predĺžením trvania procedúry na približne 50 až 70 minút.

Mikrodermabráziu možno absolvovať ako samostatné ošetrenie v rámci pravidelnej profesionálnej starostlivosti o pleť (ideálne s frekvenciou 1x za mesiac), alebo býva súčasťou komplexných ošetrovacích postupov, zostavených pre jednotlivé typy pleti so zreteľom tiež na vek a problematiku pleti.

Ošetrenie sa odporúča absolvovať v rámci pravidelnej profesionálnej starostlivosti o pleť, napr. s frekvenciou 1x mesačne. V prípade, že je súčasťou intenzívnych ošetrovacích kúr, tak podľa frekvencie základného ošetrenia, čo býva zvyčajne niekoľkokrát po sebe, v týždňových intervaloch. Pred, počas aj po ošetrovacej kúre sa treba vyhnúť vystavovaniu ošetrovaných oblastí slnečnému žiareniu, či umelému opaľovaniu v soláriu. Po ošetrení je potrebné používať prípravok s ochranným faktorom minimálne SPF 30 a ideálne aspoň v trvaní dvoch týždňov od ošetrenia.

V priebehu ošetrenia používame výlučne lekársku biodermokozmetiku, ktorú vždy starostlivo vyberáme podľa zrelosti, typu a problematiky pleti. Samozrejmosťou je odporučenie vhodnej kozmetiky na domácu starostlivosť.

Obsah ošetrenia (pre viac info kliknite sem).

Cena ošetrenia (kliknite sem)