Centrum estetickej medicíny

+421 910 931 582 info@vallmed.sk

Modelácia tváre kyselinou hyalurónovou

Asi každý túži vyzerať čo najdlhšie mlado, sviežo, so zdravou, pružnou, hladkou pleťou bez vrások, s peknými plnými kontúrami tváre. Niekedy stačí vyplniť hlbšie vrásky, napr. nosovo-ústne, niekedy však tým správnym kontúram chýbajú práve pekné plné líčka. Ich vyplnením, a tým jemným povytiahnutím kože, sa nám tak krásne vyriešia aj jemné nosovo-ústne vrásky. Tie hlbšie sa rozhodne aspoň zmiernia a stačí tak potom do nich aplikovať menšie množstvo výplňového materiálu.

V našom esteticko-medicínskom centre VallMed používame na modeláciu kontúr tváre výplňové materiály Princess Volume, ktoré patria medzi novú generáciu produktov, vyrábaných unikátnou metódou sieťovania kyseliny hyalurónovej – s.m.a.r.t. Tento spôsob predstavuje jedinečný postup na vytvorenie veľmi hustej trojrozmernej siete, ktorého výsledkom sú účinné produkty s dlhou dobou životnosti a priaznivým bezpečnostným profilom.

Pre ďalšie informácie kliknite sem.

Princess Volume je indikovaný na injekčnú aplikáciu do hlbokej vrstvy dermis na korekciu tvárových vrások (napr. nosovo-ústnych rýh) a na okamžité obnovenie objemu kože. Je tiež indikovaný na modeláciu kontúr tváre, línie i kontúr brady a zväčšenie objemu pier.

Pre ďalšie informácie kliknite sem.

Cena ošetrenia (kliknite sem)