Centrum estetickej medicíny

+421 910 931 582 info@vallmed.sk

O nás

O kráse, šarme a pôvabe sa toho už popísalo veľa. Krása a upravený zovňajšok boli dôležité atribúty úspechu nielen v minulosti. V dnešnej dobe je rovnako dôležité mať pracovné zručnosti ako aj kultivovaný vzhľad. Súčasný človek chápe krásu komplexne – snažíme sa udržovať telo mladé a pružné, venujeme sa športom; relaxáciou, jogou i kúpeľmi uľavíme prepracovanej hlave a s vráskami i inými chybičkami krásy sa nemienime zmieriť. Spokojnosť so sebou prináša sebavedomie, vyrovnanosť, úspech.

V našom esteticko-medicínskom centre VallMed je každý krok starostlivosti o Vás pod kontrolou lekára. Špecializujeme sa na neinvazívne prístrojové ošetrenia tváre a tela, včítane laserových ošetrení. Ošetrenia, ktoré Vám ponúkame, sú spojením sily kvalifikovaného špeciálne zaškoleného personálu, vysoko účinných lekárskych kozmetických prípravkov, prvotriednej zdravotníckej techniky a príjemného prostredia. Pri všetkých ošetreniach pleti či tela používame výlučne lekársku dermokozmetiku ako napr. RENLIVE a REJUVE s obsahom čistých rastlinných extraktov, ktorá je vyvíjaná na základe výsledkov klinických štúdií v priebehu posledných 20-ich rokov, ako aj celosvetovo uznávanú značku Medik8 či Princess.

Pre vás, milé dámy, milí páni, ktorí hľadáte cestu k vášmu dokonalému JA, je tu profesionálne esteticko-medicínske centrum Lucie Vaškorovej – Vallmed. Prijmite našu ponuku byť vám profesionálnym partnerom, poradcom a pomocníkom pri riešení problémov s pleťou, postavou, vlasmi i inými estetickými potiažami.

Tešíme sa na vás.

S úctou, Za esteticko medicínske centrum VallMed, Lucia Vaškorová