Centrum estetickej medicíny

+421 910 931 582 info@vallmed.sk

Prístrojová detoxikačná endomasáž pleti

Vákuum (podtlak) je liečba založená na mechanickom odsávacom systéme, ktorý vytvára masáž tkaniva (endomasáž) s mnohými priaznivými funkciami, vrátane vyhladenia pokožky. Vákuové ošetrenie zvýši krvnú cirkuláciu, a tým zlepší dodanie krvi a živín bunkám v podkoží. Súčasne sú z ošetrovanej oblasti odstraňované toxíny a ďalšie odpadové látky. Ošetrením sa tiež podporuje tvorba kolagénu. Podtlaková masáž/endomasáž je vhodná ako v kombinácii s inými ošetreniami (napr. rádiofrekvenciou – monopolárnou alebo bipolárnou), tak aj ako samostatné ošetrenie za účelom vzpruženia, vyhladenia, detoxikácie pleti.

V našom esteticko-medicínskom centre VallMed realizujeme toto ošetrenie našimi špičkovými certifikovanými lekárskymi prístrojmi MESOTHERM alebo FUSIOMED ICE, ktoré v sebe spájajú niekoľko vysoko účinných technológií.

Obsah ošetrenia (pre viac info kliknite sem).

Ošetrenie sa odporúča absolvovať v rámci pravidelnej profesionálnej starostlivosti o pleť, napr. s frekvenciou 1x mesačne. V prípade, že je súčasťou intenzívnych ošetrovacích kúr, tak podľa frekvencie základného ošetrenia, čo býva zvyčajne niekoľkokrát po sebe, v týždňových intervaloch.

V priebehu ošetrenia používame výlučne lekársku biodermokozmetiku, ktorú vždy starostlivo vyberáme podľa zrelosti, typu a problematiky pleti. Samozrejmosťou je odporučenie vhodnej kozmetiky na domácu starostlivosť.

Cena ošetrenia (kliknite sem)