Centrum estetickej medicíny

+421 910 931 582 info@vallmed.sk

Redukcia celulitídy

Tak tento problém trápi nejednu ženu, bez ohľadu na vek či kilogramy. Úplne sa zbaviť celulitídy zatiaľ nie je možné, bohužiaľ. Avšak dobrá správa je, že vzhľad tzv. pomarančovej kože, ktorá je jej viditeľným prejavom, sa dá významne zlepšiť.

V našom esteticko-medicínskom centre VallMed používame na liečbu celulitídy špičkové certifikované lekárske prístroje FUSIOMED ICE a MESOTHERM, ktoré v sebe spájajú viacero vysoko účinných technológií.

Technológia DuoShape – monopolárna rádiofrekvencia kombinovaná s nízkofrekvenčným ultrazvukom (prístroj FUSIOMED ICE) je ošetrenie vhodné na liečbu celulitídy III. až IV. stup. a najmä vtedy, ak potrebujeme riešiť zároveň aj nežiaduce väčšie množstvo podkožného tuku. Ošetrenie poskytuje významné zmiernenie prejavov celulitídy a efektívne tvarovanie tela s redukciou nežiaduceho podkožného tuku i usadených odpadových látok v ošetrovanej oblasti tela.

Pre podrobnejšiu informáciu kliknite sem.
Obsah ošetrenia (pre viac info kliknite sem).

Odporúča sa absolvovať 6 až 15 ošetrení s frekvenciou 1x za 10 dní, a potom udržiavaciu kúru 1x za 2 mesiace.

Cena ošetrenia (kliknite sem)

Technológia Lipomassage – monopolárna rádiofrekvencia kombinovaná s podtlakovou masážou (prístroj FUSIOMED ICE) významne redukuje prejavy celulitídy zvýšením prekrvenia tkanív, spevnením kože a lymfatickou drenážou. Metóda je vhodná pri celulitíde I. až II. stup.

Pre podrobnejšiu informáciu kliknite sem.
Obsah ošetrenia (pre viac info kliknite sem).

Odporúča sa absolvovať 6 až 12 ošetrení s frekvenciou 1x za týždeň, a potom udržiavaciu kúru 1x za 1 až 2 mesiace.

Cena ošetrenia (kliknite sem)

Elektroporácia (prístroj MESOTHERM) nám umožní zavedenie špeciálneho koncentrátu s obsahom bioaktívnych substancií účinných v redukcii celulitídy do buniek kože, bez poškodenia bunkovej membrány, otvorením dočasných membránových pórov/vodivých kanálikov. Pri tomto ošetrení je možné použiť zároveň pôsobiacu technológiu Air oxygen, kyslíkovú liečbu. Prostredníctvom tejto funkcie prístroja dochádza k redukcii obsahu dusíka v okolitom vzduchu, čo prispieva k zlepšeniu vitality kožného tkaniva. Elektroporácia je vhodná najmä ako významné doplnenie zvoleného mechanického ošetrenia (DuoShape alebo Lipomassage, uvedené vyššie), čím dôjde k zintenzívneniu účinku.

Pre podrobnejšiu informáciu kliknite sem.
Obsah ošetrenia (pre viac info kliknite sem).

Cena ošetrenia (kliknite sem)

Po ošetrení DuoShape – monopolárna rádiofrekvencia kombinovaná s nízkofrekvenčným ultrazvukom (prístroj FUSIOMED ICE) je vhodné absolvovať ošetrenie, ktoré napomáha a urýchľuje odvod zničených tukových buniek a odpadových látok do príslušných lymfatických ciest. Poskytujeme 2 spôsoby – detoxikačnú prístrojovú endomasáž prístrojom FUSIOMED ICE (pre info o cene kliknite sem) alebo prístrojovú kompresnú lymfodrenáž presoterapeutickým prístrojom TINTORETTO (pre info o cene kliknite sem).

Veľmi dôležité je nezabudnúť na úpravu stravovania a príjmu tekutín, o čom Vás radi poinformujeme. Je potrebné dodržiavať naše odporúčania, najmä dostatočný pitný režim v čase ošetrovacieho procesu. No a pravidelná primeraná telesná aktivita celému procesu rozhodne významne napomôže.

V priebehu všetkých ošetrení používame výlučne lekársku biodermokozmetiku, ktorú vždy starostlivo vyberáme podľa zrelosti, typu a problematiky kože. Samozrejmosťou je odporučenie vhodnej telovej kozmetiky na domácu starostlivosť.