Centrum estetickej medicíny

+421 910 931 582 info@vallmed.sk

Redukcia jaziev, strií

Tak tieto získané kožné nedokonalosti “zdobia” nejedného z nás …
Jazva je výsledkom prirodzeného procesu hojenia kože, či už po poranení alebo chirurgickom zákroku. Schopnosť hojenia kože je u každého jedinca iná, rozsah a vzhľad jazvy závisia od mnohých okolností (jazva „pracuje” až 18 mesiacov od svojho vzniku).
Strie patria k najčastejším kozmetickým problémom. Sú to jazvy vznikajúce v častiach, kde koža v krátkom čase zväčší svoju plochu. Bývajú červenej, modročervenej alebo ružovej farby, časom blednú na striebristú farbu, avšak nikdy úplne nezmiznú.

V našom esteticko-medicínskom centre VallMed ponúkame viacero možností, ako jazvy či strie významne redukovať, resp. zlepšiť ich vzhľad. V priebehu úvodnej konzultácie pre Vás “na mieru ušijeme” vysoko účinnú kombináciu ošetrení špičkovým certifikovaným lekárskym prístrojom MESOTHERM s aplikáciou koncentrátov aktívnych látok, ktoré boli vyvinuté špeciálne na liečbu jaziev a strií. Prístroj MESOTHERM umožňuje účinnú liečbu všetkých typov jaziev, okrem keloidných.

Mikroihličková vákuová rádiofrekvencia poskytuje vysoko účinnú remodeláciu a spevnenie pleti s vyplnením “zapadnutých” jaziev. Ošetrenie je trochu bolestivé (v prípade záujmu je možná aplikácia znecitlivujúceho krému), ale je to absolútna top-ka spomedzi ošetrení!

 

Pre podrobnejšiu informáciu kliknite sem.
Obsah ošetrenia (pre viac info kliknite sem)

Počet ošetrení závisí od závažnosti stavu, ale vo všeobecnosti je potrebné absolvovať 6 až 10 ošetrení s frekvenciou 1x za týždeň.

Cena ošetrenia (kliknite sem)

Kombinácie mikrokryštálovej vákuovej dermabrázie s biostimulačným laserom, monopolárnej rádiofrekvencie a elektroporetického (bez ihiel) zapracovania špeciálnych koncentrátov:

Pre podrobnejšiu informáciu kliknite sem.

Počet ošetrení závisí od závažnosti stavu a vybraných ošetrovacích metód, ale vo všeobecnosti je potrebné absolvovať 8 až 10 ošetrení s frekvenciou 1x za týždeň.

Cena ošetrenia: podľa zostaveného ošetrovacieho protokolu.

V priebehu ošetrení používame výlučne lekársku biodermokozmetiku, ktorú vždy starostlivo vyberáme podľa zrelosti, typu a problematiky pokožky. Samozrejmosťou je odporučenie vhodnej telovej kozmetiky na domácu starostlivosť.