Centrum estetickej medicíny

+421 910 931 582 info@vallmed.sk

Vypĺňanie vrások kyselinou hyalurónovou

Ruku na srdce, kto z nás netúži vyzerať čo najdlhšie mlado, sviežo, so zdravou, pružnou a hladkou pleťou bez vrások? Tvorba vrások je však prirodzenou súčasťou procesu stárnutia kože. Dokonca už od 25-ich rokov veku dochádza k preukázateľnému poklesu aktivity kožných kmeňových buniek, spomaleniu bunkovej obnovy a metabolizmu kožných buniek. Vrásky sa objavujú najmä v oblastiach najviac exponovaných slnečnému žiareniu a intenzívneho využívania mimických svalov, ktorými sú čelo, okolie očí a pier, krk, dekolt, chrbtová strana rúk, členky, priehlavky.

V našom esteticko-medicínskom centre VallMed ponúkame viacero možností, ako úspešne bojovať s vráskami. Od manuálnych cez prístrojové ošetrenia významne redukujúce jemné i hlbšie vrásky až po vypĺňanie vrások kyselinou hyalurónovou. Manuálnym a prístrojovým ošetreniam sú venované samostatné texty.

Na vypĺňanie vrások používame výplňové materiály Princess Volume, ktoré patria medzi novú generáciu produktov, vyrábaných unikátnou metódou sieťovania kyseliny hyalurónovej – s.m.a.r.t. Tento spôsob predstavuje jedinečný postup na vytvorenie veľmi hustej trojrozmernej siete, ktorého výsledkom sú účinné produkty s dlhou dobou životnosti a priaznivým bezpečnostným profilom.

Pre ďalšie informácie kliknite sem.

Princess Volume je indikovaný na injekčnú aplikáciu do hlbokej vrstvy dermis na korekciu tvárových vrások (napr. nosovo-ústnych rýh) a na okamžité obnovenie objemu kože. Je tiež indikovaný na modeláciu kontúr tváre, línie i kontúr brady a zväčšenie objemu pier.

Pre ďalšie informácie kliknite sem.

Cena ošetrenia (kliknite sem)